Szafa, którą musisz mieć w swoim domuSzczególnie podczas urządzania swojego pierwszego domu nie chcemy powierzyć tego specjalistom, a wolimy zrobić wszystko sami. Każdy, nawet najmniejszy szczegół jest dokładnie pomyślany i przemyślany. Jednak… dopiero po wprowadzeniu się do naszego wymarzonego lokum okazuje się, ile popełniliśmy błędów. Czego nie może zabraknąć w Twoim domu?

Profesjonalni projektanci wnętrz dokładnie wiedzą, co powinno się znaleźć w domu każdego z nas. Znają sztuczki, dzięki którym codzienne życie staje się znacznie prostsze, a wnętrza wyglądają o wiele piękniej. Sprawdziliśmy, co musi się znaleźć w każdym domu, aby jego mieszkańcom żyło się bardzo komfortowo.

Zawsze mówiło się, że serem domu jest stół. Powinien być piękny, duży. Co jednak, jeśli nasze mieszkanie to kawalerka, a przy stole usiądą czasami tylko 2 osoby? Względy ekonomiczne wygrywają i zapewne nie wybierzemy ciężkiego, dębowego stołu a raczej przedłużony blat w kuchni. Jednym z najważniejszych mebli, bez którego jednak nasze życie będzie znacznie trudniejsze, jest…. Szafa! To do niej możemy wszystko schować. Mało rzeczy i rozwiesić wszystko wygodnie, albo też niesamowicie wiele, zapychając każdą wolną przestrzeń. Szczególnie przy niewielkich metrażach warto pomyśleć o szafie wnękowej. Pozwoli ona na maksymalne wykorzystanie miejsca. Nie powiększa się ona przecież wszerz a wyłącznie do góry. Oczywiście jeśli mamy bardzo wysokie pomieszczenie zapewne nie uda nam się sięgnąć na jej górne półki. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy rezygnować z tego typu zabudowy.

Szafa wnękowa to mebel, na którym nie powinniśmy oszczędzać. Zrobiony raz a porządnie będzie bowiem służył nam naprawdę przez długie lata. Przemyślane rozmieszczenie wieszaków, półek i szuflad sprawi, że zmieści się do niej nie tylko cała nasza garderoba, ale też wiele innych rzeczy. Wykorzystaj maksymalnie swoje miejsce i ciesz się przestrzenią!

.