Szokująca reakcja matki na nowo poznanego zięcia, którego rozpoznała ze starej fotografii.

Heidi i Ed Savitt to szczęśliwa do granic możliwości para. Para po długich miesiącach wspólnych spotkań postanowiła wreszcie przejść na wyższy poziom, zapoznając swoich rodziców. Gdy jednak matka Heidi zobaczyła Eda, była w wielkim szoku. Dlaczego?

Kiedy zobaczyła nowo poznanego zięcia od razu rzuciła się do swojego starego albumu ze zdjęciami, nogi ugięły się pod nią. Poznaj historię którą żyje dziś cały świat!

YouTube
Źródło: YouTube

Heidi i Ed poznali się w momencie kiedy dziewczyna studiowała ekonomię i zarządzanie na Uniwersytecie w Newcastle. Dzięki wspólnym spotkaniom szybko doszli do tego, że są bardzo szczęśliwi. Nikt jednak nie zdawał sobie sprawy że za nimi stoi wstrząsająca historia która wyjdzie niedługo na jaw.

YouTube
Źródło: YouTube

Pierwsze spotkanie Eda i Heidi nie było książkowe. Ed nie był dość zaradny w czasach liceum. Problem z pralką w akademiku doprowadził do tego, że znalazł on numer telefonu do Heidi zamieszczony na tablicy ogłoszeń. Ed postanowił skorzystać z pomocy. Spotkanie choć nie w idealnych okolicznościach, szybko uświadomiło obojgu że trafili na bratnią duszę. Czar ich spotkań utrzymywał się nieprzerwanie do dnia, w którym Ed miał poznać matkę Heidi.

YouTube
Źródło: YouTube

Matka Heidi, Kate na początku usiadła z młodą, zakochaną parą w swoim salonie i nie poznając młodego chłopca na początku, poruszała tematy mniej i bardziej ważne, w tym także temat wakacji. Kate przypomniała sobie śmieszną i z pozoru nic nie wnoszącą historię z wakacji, na które pojechali w 1997 roku, a podczas których Heidi każdego dnia bawiła się z chłopcem o imieniu Ed. Wszyscy dobrze bawili się przy tej opowieści, jednak kiedy para opuściła dom Kate, ta szybko zerwała się do swojego pokoju z albumami, aby odnaleźć jeden z nich.

Pixabay
Źródło: Pixabay

Kate znalazła album ze wspomnianych wakacji i nie mogła uwierzyć wprost! Jej córka — Heidi — i chłopiec, który miał na imię tak samo jak jej aktualny partner wyglądali uderzająco podobno na tamtej fotografii. Naturalnie Kate bardzo szybko zaczęła sobie tłumaczyć fakt, iż to zwykły zbieg okoliczności i chłopiec z fotografii to nie ta sama osoba, co jej aktualny partner. Kobieta postanowiła nie dręczyć się tym tematem więcej i odłożyła album w spokoju. Los miał jednak inne plany co do ujawnienia tej prawdy!

YouTube
Źródło: YouTube

Kiedy miłość pary kwitła, postanowili oni zapoznać także i swoich rodziców. Obie matki miały okazję do spotkania, wspólnych plotek a także pięknych wspomnień, którymi się dzieliły. W pewnym momencie Fiona, matka Eda, wspomniała o wakacjach a także o miejscach, które lubili z mężem wybierać na swoje wakacje. Najbardziej w pamięci utkwiła im Turcja, którą wspominali miło. Kate nie mogła wytrzymać napięcia i szybko popędziła na strych po zdjęcia!

Needpix
Źródło: Needpix

Kate wróciła z albumem niesionym pod pachą. Fiona kompletnie nie wiedziała o co chodzi matce Heidi i ze zdumieniem patrzyła jak ta przegląda swój album. W końcu Kate pokazała Fionie pamiętne zdjęcie mówiąc na głos “rok 1997”. Gdy Fiona zobaczyła zdjęcie nagle kieliszek z jej winem wylądował na podłodze.

YouTube
Źródło: YouTube

Nikt nie mógł dowierzać tej historii lecz Fiona nie pozostawiła wątpliwości. Na zdjęciu rozpoznała swojego syna! Kobiety szybko wpadły w wielką ekscytację i z wielkim entuzjazmem wspominały tamte wakacje. Były bardzo szczęśliwe że los po tak wielu latach ponownie złączył dwójkę ich dzieci i to jeszcze w sposób darzący uczuciem drugą stronę. Co jednak oznaczało to dla reszty rodziny?

YouTube
Źródło: YouTube

Rodzina jak i rodzeństwo zakochanej pary bardzo dobrze przyjęło radosne wieści i wręcz z podziwem i szczerą radością wspominali historie z wakacji. Czy jednak to wydarzenie nie wpłynęło negatywnie na samą parę?

YouTube
Źródło: YouTube

Oczywiście że nie ! Para pobrała się w sierpniu 2017 roku w Haddon Hall, kultowej rezydenci Derbyshire z XII wieku. Do dziś jedno czego mogą być pewni to to że od samego początku byli sobie przeznaczeni! Dowodem na to jest fotografia, która istnieje do dziś.

YouTube
Źródło: YouTube

Prezentujemy Ci wideo na którym możesz podziwiać piękne zdjęcia ukazujące niesamowitą historię Eda i Heidi!

.