Jedyna taka restauracja na świecie! Zobacz co podają!Myślicie że makaron w kanapce nie może być smaczny? Jesteście w wielkim błędzie. Jedyna na świecie restauracja w Las Vegas udowadnia, że takie połączenie może być faktycznie idealnym!

Hitowe kanapki łączące ze sobą oryginalny pomysł makaronu ze świeżym farszem w bułce to totalny hit w USA! Pomysł jest nowy i zrodził się w restauracji Amano z Las Vegas.

Foto: Instagram

Ich nowy produkt o nazwie “Fat Boy” serwowany jest od niedawna co czyni go prawdopodobnie nadal jedyną w swoim rodzaju kanapką w tej kategorii. Tytułowy “Fat Boy” bierze się oczywiście z ilości kalorii, które generuje zawartość tej kanapki.

Foto: Instagram

Pomysł kanapki jest bardzo prosty. W skład kanapki wchodzi tostowy chleb, który jak widać możemy wypełniać na wiele sposobów. Fani sphagetti a także carbonary będą wniebowzięci, ponieważ ich ulubione dania zostały opakowane w nowy sposób, co pozwala jeszcze bardziej cieszyć się smakiem.

Foto: Instagram

Pomysł kanapki od Amano jest zupełnie nowy. Jego popularność na ten moment jest wielka, ponieważ piękne ilustrowane kanapki obiegają cały świat zarówno na Instagramie jak i na Facebooku. Każdy chce zjeść nowość od Amano!

Foto: Instagram

Kanapki możemy dowolnie konfigurować. Zapieczony chleb może być nam podany nie tylko w różnych konfiguracjach smakowych, ale także z różnymi makaronami, sosami a także mięsem.

Foto: Instagram

Przykładem na to jest kanapka w wersji pepperoni, która także podbija podniebienia klientów restauracji Amano. Nowa odmiana Pepperoni pozwoli poczuć nam bogactwo smaków sosu a także kultowej już kiełbasy na całym świecie.

Foto: Instagram

Kanapki z makaronem w środku są świetne do każdej pory dnia i okazji. Świetnie sprawdzają się nie tylko w lokalu, ale także na wynos. Wszystko dzięki bagietkom, które nosi się bardzo wygodnie. Dzięki temu możemy jeść nasze danie także w ruchu.

Foto: Instagram

Kanapki z marakonem w środku z pewnością bardzo szybko obiegną świat i będą w niedługim czasie niezwykle popularne w różnych miejscach świata. Dzięki naszej stronie możesz jednak szybciej przygotować dla siebie i swoich bliskich takie kanapki!

Foto: Instagram

Jeśli nie przepadasz za makaronem możesz postawić wyłącznie na wzbogacenie swojej bagietki mięsem, sosem i dużą ilością sera! Ser jest kluczowym składnikiem, który w wersji stopionej będzie idealnym dodatkiem w kanapce.

Foto: Instagram

Kanapka z makaronem “Fat Boy” to z pewnością nabijacz kalorii. Warto jednak choć raz spróbować tego połączenia, które stanowi kompletnie nowe oblicze smaku!

.