Jak dodać elegancji i wyglądu glamour mieszkaniu?Kochasz luksus chociaż… nie za bardzo Cię na niego stać? Dzięki kilku prostym trikom możesz mieszkać w komfortowych warunkach, bez wydawania fortuny. Musisz tylko wiedzieć, co wyszukiwać i umieszczać w swoim domu aby wydawało się luksusowe i bogato wykończone.

Złote dodatki. A raczej – w kolorze złota. To dzięki nim od razu odmienisz swoje wnętrze. Inaczej będzie prezentował się chleb z złotym koszyczku niż plastikowym. Ta sama zasada  sprawdzi się jednak w odniesieniu do wielu innych rzeczy. Złota zastawa, złota armatura łazienkowa. Zobaczysz,  że wystarczy niewiele, a od razu będzie inaczej.

Kolejnym dodatkiem są lustra. Najlepiej – w grubych, oczywiście złoconych, ramach. Podobnie jak obrazy wprowadzają podniosły nastrój, w którym człowiek czuje się nie jak w każdym domu, a w miejscu bardzo wyjątkowym.

Na co jeszcze zwrócić uwagę? Podstawą są odpowiednie meble. Nie musisz od razu inwestować w drewniane, bo równie dobrze sprawdzą się fronty „na wysoki połysk” oraz tapicerowane. Wysokie zagłówki łóżek, kanapy na rzeźbionych nogach – te elementy od razu zmienią klimat każdego domu.

.