Dlaczego obcokrajowcy przyjeżdżają do PolskiPolska to wymarzone miejsce na urlop. Szczególnie dla mieszkańców Europy. Na Warmii w sezonie letnim nie trudno spotkać tłumy Niemców, zaś w Krakowie – Anglików. Jakie uroki skrywa nasz kraj? Co sprawia, że chętnie do nasz przyjeżdżają mieszkańcy innych państw świata? Sprawdź to!

Nie ma co ukrywać – największym wabikiem są… ceny. Obcokrajowcy podkreślają, że nasz kraj jest szczególnie tanim krajem destynacji. Ilość atrakcji, które oferuje za ceny liczone w polskich złotówkach są wyjątkowo atrakcyjne. Mało kto więc jest w stanie się oprzeć i wybrać inny kierunek na weekend czy dłuższe wakacje.

Szczególnie doceniają to wielbiciele kuchni. Polska, wpływy litewskiej, białoruskiej czy ukraińskiej – mało kto potrafi się oprzeć przysmakom, które pojawiają się na polskich stołach. To uczta dla podniebienia. Przecież wszyscy to wiemy!

Oprócz tego w naszym kraju możesz też odwiedzić wiele pięknych miast, z zabytkami światowej klasy. Do tego wyjątkowa przyroda. Puszcza Białowieska jest unikatem na skalę światową. Mazurskie jeziora zachwycą każdego.  Wielbiciele natury na pewno się nie zawiodą polskimi krajobrazami!

.