Co musisz mówić sobie codziennie?Brakuje Ci pewności siebie? Potrzebujesz porady? Oto kilka tekstów, które powinieneś mówić sobie codziennie, aby zawsze wierzyć w swoje umiejętności.

Nigdy nie jest za późno. Jeśli myślisz o jakimś temacie, to znaczy, że on wciąż trwa i jest możliwy do realizacji. Nie zwlekaj więc dłużej i  zajmij się tym od razu! Nie zależnie od tego, czy chcesz zmienić całe swoje życie, czy może po prostu kupić jakąś zbędną rzecz. Zrób to, bo na pewno masz czas na realizację!

Odpuszczaj to, na co nie masz wpływu. Martwisz się, co powiedzą ludzie? Zastanawiasz się, jak pójdzie Ci rozmowa kwalifikacyjna? Twoje zamartwianie się na pewno Ci nie pomoże. Odpuść więc. Jeśli jakieś wydarzenie jest od Ciebie całkowicie niezależne nie warto sobie zawracać tym głowy.

Na koniec zapamiętaj i powtarzaj sobie jak najczęściej: nie jesteś rosołem babci, który każdy musi lubić! Rób tak, aby Tobie było wygodnie, a nie innym. Nie da się zadowolić wszystkich dookoła. Skup się na uszczęśliwianiu samego siebie!

.