Bajki dla dzieci, które musisz znać

Czasy się zmieniają a wraz z nimi również bajki, które uwielbiają wszystkie dzieci. Smurfy zna każdy z nas – zarówno z tego starszego pokolenia, jak i młodszego. Jednak to zupełnie inne tytuły są dziś hitami, które najchętniej oglądają najmłodsi. Co włączyć dzieciom sąsiadów, które masz pilnować przez godzinę?

Masza i niedźwiedź – to zdecydowanie najpopularniejsza z bajek ostatnich lat. Przygody małej dziewczynki w różowym ubraniu i jej wielkiego, ale niestrasznego przyjaciela misia nie tylko zna każde dziecko, ale przede wszystkim każde je lubi. Niezależnie od wieku czy płci Masza to świetna bajka, która zapewne pozostanie na dłużej. Ta rosyjska produkcja swoją fabułą nawiązuje do starych bajek,  które dzieci uwielbiały.

Zupełnie innymi bajkami, które zna dziś każde dziecko, są Tomek i Przyjaciele, Psi Patrol czy Super Wings. Pierwsza opowiada o pociągach, druga o psach, a trzecia o samolotach. Wszyscy bohaterowie mają ludzkie cechy i wiele przygód do przeżycia. O małego widza zależy więc, którzy bohaterowie najbardziej przypadną mu do gustu.

.