10 przystojnych, zagranicznych celebrytów, którzy znacząco przytyliMogłoby się wydawać, że gwiazdy pozostają wiecznie młode i atrakcyjne. Niestety nawet kariera w Hollywood nie zapewnia wiecznie smukłej sylwetki. Nadprogramowe kalorie nie służą nawet ludziom pojawiającym się regularnie na zestawieniach najprzystojniejszych mężczyzn wszechczasów. Na szczęście, niektórzy z nich potrafią z powodzeniem wrócić do swojej najlepszej formy, Przedstawiamy listę 10 zagranicznych celebrytów którzy byli bożyszczami kobiet i drastycznie przytyli.

1. Steven Seagal

Aktor znany z filmów akcji takich jak “Liberator”, “Nico – ponad prawem” czy “Wygrać ze śmiercią” uznawany był za ideał męskości. Swoją popularność zawdzięcza umiłowaniu sztuk walki. Seagal opanował do perfekcji aikido, karate i kendo i otworzył nawet własną szkołę w Japonii. Niestety 67-letni gwiazdor nie wygląda już tak pociągająco, jak w czasach swojej świetności. Pomimo sportowego stylu życia waży obecnie około 130 kilogramów przy prawie 2 metrach wzrostu.

2. Russel Crowe

Odtwórca roli zniewalająco przystojnego Maximusa w “Gladiatorze” zaszokował wszystkich swoją przemianą. Aktor znacznie przybrał na wadze do ról w miniserialu “Na cały głos”. Co więcej, jego włosy widocznie się przerzedziły i posiwiały. Plotki głoszą, że jego znajomi boją się, że będzie mu trudno zmienić styl życia i zrzucić na wadze. Miejmy nadzieję, że pomimo przyzwyczajeń, szybko wróci do swojej poprzedniej sylwetki.

3. Val Kilmer

Przystojny aktor, którego kariera rozkwitła w latach 80-tych kiedy partnerował Tom’owi Cruise’owi w filmie “Top gun”, nie wygląda teraz najlepiej. Celebryta wyraźnie przybrał na wadze w ostatnich latach, co może być związane z jego problemami zdrowotnymi. Kilmer nie uznaje nowoczesnej medycyny w związku ze swoim wyznaniem.

4. Luke Wilson

Aktor jest uznawany za najprzystojniejszego z 3 braci Wilson i jest znany głównie ze swoich ról komediowych w takich filmach jak “Legalna blondynka” i “Diamentowa afera”. Pomimo że Wilson nie stracił swoich komediowych zdolności, jego wygląd znacznie się zmienił. Aktor przybrał kilkanaście kilo i stracił większość swojego uroku, co odbiło się na propozycjach ról, które dostaje. Może czas by 47-letni aktor wrócił na siłownię i zrzucił zbędne kilogramy.

5. Alec Baldwin

Baldwin często pojawiał się na listach najprzystojniejszych aktorem. Niestety z upływem lat jego metabolizm zwolnił i aktor przybrał na wadze kilkanaście kilogramów. Sam w wywiadach przyznawał, że za bardzo lubi nachosy i lody. Co ciekawe w ostatnim czasie udało mu się szybko schudnąć i aktor wygląda bardzo podobnie jak za swoich najlepszych czasów. Do zmian w stylu życia zainspirowały go problemy zdrowotne, a dokładniej ryzyko zachorowania na cukrzycę. Gratulujemy!

6. Christian Bale

Odtwórca roli intrygującego Patrick’a Bateman’a i seksownego Batman’a jest znany ze swoich spektakularnych metamorfoz. Parę lat temu do roli w “Mechaniku” schudł do wagi 55 kilogramów w zaledwie 4 miesiące. Z kolei, żeby wystąpić w nagrodzonym Oskarem w 2018 roku filmie Vice zdecydował się przytyć około 20 kilogramów. Częste wahania wagi Bale’a są bardzo kontrowersyjne, ale nie można odmówić aktorowi poświęcenia. Jednak wszystkie jego fanki czekają, aż wróci do swojego przystojnego wcielenia.

7. Vince Vaughn

Uznawany za jednego z najzabawniejszych aktorów w Hollywood Vaughn wyglądał w młodości bardzo atrakcyjnie, o czym może świadczyć jego związek z piękną Jennifer Aniston. Niestety szybko przybrał na wadze i stracił swój dotychczasowy urok. Niekorzystne zmiany w wyglądzie zbiegły się w czasie z rzuceniem przez aktora palenia. Dopiero krytyczny stan zdrowia zmusił go do zadbania o siebie. Obecnie aktor powoli wraca do lepszej formy dzięki wegetariańskiej diecie i regularnym ćwiczeniom.

8. Matt Damon

Prawie 50-letni aktor znany z ról w takich filmach jak “Infiltracja” czy “Buntownik z wyboru” był kiedyś w świetnej formie. Przez wiele lat był tytułowany najseksowniejszym żyjącym aktorem. Jednak wahania wagi związane z przygotowaniem do kolejnych ról i niezdrowy styl życia sprawiły, że młody przystojniak znacząco przytył i coraz trudniej mu wrócić do pierwotnej formy.

9. Mark Hamill

Reaktywacja “Gwiezdych wojen” sprawiła, że wszyscy przypomnieli sobie o przystojnym odtwórcy Luke’a Skywalker’a. Mark Hamill był obiektem westchnień wielu kobiet na przełomie lat 70-tych i 80-tych, a jego rola przeszła do historii kina. Jednak upływ czasu zrobił swoje, a Hamill przestał pojawiać się w kinowych produkcjach. Przez te lata jego wygląd znacząco sie zmienił. Aktor przytył kilkadziesiąt kilogramów, które musiał zrzucić przed powrotem na ekrany w nowej trylogii. 

10. Brendan Fraser

Fraser był jedną z męskich ikon lat 90-tych dzięki roli poszukiwacza Ricka O’Connella w serii “Mumia”. Aktor porównywany do Harisson’a Ford’a nie zestarzał się atrakcyjnie i od lat nie pojawia się na ekranach kin. Przybrał na wadze, między innymi, na skutek kontuzji. W tym momencie właściwie nie przypomina samego siebie i nic nie zapowiada, żeby miał wrócić do czasów swojej świetności.

.